85,768
27,712.20
17,503.30
13,241.30
92,833.50
59,531.10
189,988.70

تماس با ما

راه های تماس
تلفن : 66475520
تلفکس: 66475932

تلفن دفتر شماره 1(طالقانی):
تهران خیابان ولیعصر-خیابان طالقانی-روبروی خیابان انزلی-پلاک448-طبقه 3 واحد 3

معاملات اوراق بهادار

معاملات اوراق بهادر از دیرباز در میهن عزیزمان در قالب سازمان بورس اوراق بهادار ساری و جاری بوده است. هر چند در برهه های زمانی متفاوت این معاملات فراز و نشیب فراوانی داشته ، اما سیر عمومی این فعالیت همواره مثبت و رو به جلو بوده است. با وجود اینکه انجام معاملات اوراق بهادر از طریق تمامی کارگزاری های دارای مجوز معاملات بورس اوراق بهادار امکانپذیر می باشد، اما فعالین موفق و هوشمند این حوزه در انتخاب کارگزار خود ریزبینی خاصی دارند .

  • مشتری مداری: محور ارائه کلیه خدمات در کارگزاری پیشگامان بهپرور مشتری مداری است. ایجاد اطمینان از اینکه درخواستهای مشتریان در اسرع وقت و با ریز بینی و دقت تمام صورت می پذیرد، توجه به خواسته ها و نیازهای مشتریان، ایجاد امکانات مقدور در جهت رفاه و رضایت مشتریان و سایر مواردی که این شرکت در ارائه خدمات خود لحاظ می دارد، همه و همه موجب آرامش خاطر و ایجاد اطمینان در مشتریان این کارگزاری می گردد.
  • ارائه خدمات اختصاصی: رویکرد خدمات کارگزاری پیشگامان بهپرور ارائه خدمات اختصاصی به هر یک از مشتریان است. این مهم تا حدی مورد توجه مدیران و کارکنان این کارگزاری قرار دارد که هر یک از مشتریان این کارگزاری با هر سهمی از انجام معاملات، احساس ارائه خدمات اختصاصی می نمایند.
  • توسعه پایدار خدمات : سازو کار و زیرساختهای شرکت کارگزاری پیشگامان بهپرور همزمان با توسعه بازار و در برگرفتن حجم مشتریان و معاملات بیشتر توسعه مییابد. در نتیجه هیچیک از مشتریان این کارگزاری در هیچ مقطع زمانی احساس کاهش کیفیت خدمات به علت کمبود زیر ساختها و منابع نخواهد نمود.
  • ایجاد تالار اختصاصی : با توجه به اینکه قرار گرفتن در فضای بازار یکی از مؤلفه های درک صحیح بازار است، بسیاری از فعالین معاملات اوراق بهادار علاقمند به حضور در بازار و تالار معاملات هستند؛ اما با توجه به کثرت افراد و موقعیت تالار بورس اوراق بهادار، شرایط جهت حضور در این تالار برای علاقمندان کمی مشکل می نماید. لذا شرکت کارگزاری پیشگامان بهپرور جهت رفاه حال مشتریان، اقدام به ایجاد تالار اختصاصی معاملات اوراق بهادار خود نموده است.